NETWERKORGANISATIE VAN AOC’S EN VBG
Naar groenonderwijs.nl

Bestuur - ledenvergadering

De formele overlegstructuren worden gevormd door de ledenvergadering en het bestuur. Het bestuur houdt zich bezig met de missie en visie van de Raad en agendeert onderwerpen voor de ledenvergadering. Hier vindt besluitvorming plaats. De ledenvergadering bestaat uit het bestuur en alle andere voorzitters van de AOC's en de Vereniging Buitengewoon Groen.

De AOC Raad is een netwerkorganisatie. De verschillende belangen worden behartigd door wisselende netwerken van AOC bestuurders. Bij de belangenbehartiging wordt de AOC Raad ondersteund door (staf)medewerkers van de scholen en het kernteam van de Raad in Wageningen.

 

Jan-Pieter Janssen
Voorzitter AOC Raad en voorzitter college van bestuur Citaverde College
E-mail: j.p.janssen@citaverde.nl
Citaverde College, Postbus 569, 6040 AN Roermond,
T: 0475 389160
 
Gert Kant
Voorzitter College van bestuur Lentiz Onderwijsgroep
E-mail: jdon@lentiz.nl
Lentiz Onderwijsgroep, Postbus 3040, 3130 CA Vlaardingen
 
Annemarie Moons
Voorzitter College van bestuur Wellantcollege
E-mail: jmp.moons@wellant.nl Wellantcollege, Postbus 177, 3990 DD Houten
T: 030 6345251
 
Nico van Hemert
Tijdelijk secretaris bestuur
E-mail: nico.vanhemert@aocraad.nl *
 
 

Ledenvergadering

 
Bastiaan Pellikaan (Groenhorst)
Voorzitter college van bestuur Aeres Groep
E-mail: b.m.p.pellikaan@aeres.nl Aeres Groep, Postbus 245, 6710 BE Ede
T: 0318 675643
 
Willem Huiskamp
Voorzitter college van bestuur AOC Oost
E-mail: whuiskamp@aoc-oost.nl
AOC Oost, Postbus 190, 7240 AD LOCHEM
T: 0573 222 066
 
Clasien Grootendorst
Voorzitter Vereniging Buitengewoon Groen
E-mail: secr.vlh@vanlodenstein.nl
T: 033-2541511
 
Ab Groen
Voorzitter college van bestuur Helicon Opleidingen
E-mail: a.groen@helicon.nl Postbus 2411, 5202 CK, s'Hertogenbosch
tel.: 088 435 42 00
 
Frida Hengeveld
Voorzitter college van bestuur AOC De Groene Welle
E-mail: hengeveld@groenewelle.nl
Twitter: @fridahengeveld
AOC De Groene Welle, Postbus 552, 8000 AN Zwolle
T: 038 4671120
 
Astrid Berendsen
Voorzitter college van bestuur Terra
E-mail: D.E.Boer@onderwijsgroepnoord.nl Terra, Postbus 17, 9700 AA Groningen
T: 050-5292917
 
Ton Stierhout
Voorzitter college van bestuur Nordwin College
E-mail: t.stierhout@nordwincollege.nl
Twitter: @TonStierhout Nordwin College, Postbus 675, 8901 BL Leeuwarden
T: 058 2534000
 
Rien van Tilburg
Voorzitter college van bestuur Clusius College
E-mail: r.vantilburg@clusius.nl AOC Clusius College, Voltastraat 1, 1817 DD Alkmaar
T: 072 5147666
 
Koos Samsom
Voorzitter a.i. College van bestuur Edudelta Onderwijsgroep
E-mail: k.samsom@edudelta.nl
Edudelta Onderwijsgroep, Postbus 451, 4460 AW Goes
T: 0113-246360
 
Emmy Bakker
Bestuursadvieseur Prinsentuin College
E-mail: e.bakker@rocwb.nl Prinsentuin College, Postbus 6956, 4802 HZ Breda
T: 076 5723900
 
Gerrard Vinke
Directeur Groene Beroepsopleidingen Landstede
E-mail: gvinke@landstede.nl Groene Beroepsopleidingen Landstede, Postbus 242, 8100 AE Raalte
T: 0572-858000